Zubři poprvé trénovali na ledě

(Aktualizováno před )

Premiéra! A-tým přerovských Zubrů vyjel v pondělí dopoledne poprvé na led MEO Arény. Pod vedením trenérů Přecechtěla a Dočkala si na něm Hanáci zatrénovali ve dvou skupinách. Aktuálně se budou mezi mantinely připravovat dvoufázově, v podvečer tak absolvují další tréninkovou jednotku. Ledová plocha zimního stadionu přitom prošla obměnou. Konkrétně bělením, díky němuž bude mít po třech letech konečně profesionální vzhled a lepší viditelnost.

„Jsme hrozně rádi. Po třech letech náročného úsilí se nám konečně podařilo dosáhnout toho, že led MEO Arény bude mít profesionální vzhled. Reklamy našich partnerů včetně města Přerova, jednotlivé čáry hřiště a konečně i puk budou mnohem lépe viditelné než předtím. Vrstva ledu nad jednotlivými reklamními bannery je totiž nyní tenčí a v kombinaci s bělením představuje pro oko diváka větší komfort,” vyzdvihl proměnu ledové plochy obchodní a marketingový manažer Zubrů Ondřej Hnila.

„Teď je důležité se o led důkladně starat. Ledaři dostali od techniků veškeré pokyny, jak to dělat,” doplnil.

Za hrazení se v první skupině hráčů pustil také útočník Roman Pšurný. První trénink splnil jeho očekávání – nebyl vůbec jednoduchý. „Nohy nebruslí, puk nelítá, trubka je zahleněná. Doufám, že to bude jenom lepší, horší už to být nemůže,” konstatoval s nadhledem.

V tréninkovém dresu se ukázala také nová jména, která Zubři zkoušejí.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz