Zítra začne předposlední kolo soutěže Grand Prix

(Aktualizováno před )

Konec letních prázdnin bude v dopravním Centru Semafor ve znamení soutěží. V pátek 31. srpna od 15 hodin proběhne předposlední kolo SPECIALIZED GRAND PRIX.

„Zveme všechny zájemce, ať už si chtějí jen zazávodit nebo získat hlavní výhru, kterou jsou letos dvě kola,“ láká k soutěžnímu klání manažer Centra Semafor Josef Línek.

Pod jedním názvem SPECIALIZED GRAND PRIX se v jednom odpoledni skrývají pro návštěvníky dopravního centra hned tři události.

Hlavní seriál soutěží rodinných týmů ve čtyřech disciplínách, probíhající od dubna do října. V roce 2018 jsou hlavní cenou pro oba členy soutěžního týmu dvě kola, a to 1 dospělé a 1 dětské kolo.

Doplňkový vyřazovací závod jednotlivců na koloběžkách, v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě.

Doplňkový závod jednotlivců na šlapacích autech na čas, v pěti kategoriích, s drobnými cenami, předanými bezprostředně po závodě.

„Zájemci se tedy mohou zúčastnit všech tří soutěží probíhajících téměř paralelně v jednom odpoledni od 15 do 18 hodin nebo jen některé z nich,“ vysvětluje Josef Línek.

Více na http://centrum-semafor.cz

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz