Zloděj okradl ženu na parkovišti u supermarketu

(Aktualizováno před )

Žena po nákupu a uložení věcí do auta zjistila, že jí zmizela kabelka i s peněženkou. Událost se stala v sobotu v Rožnově pod Radhoštěm a škoda přesáhla dvacet tisíc korun.

Nemálo starostí způsobil v sobotu půlhodinu po poledni v Rožnově pod Radhoštěm zloděj sedmapadesátileté místní ženě. Ta nakoupila v supermarketu a uložila svou kabelku do nákupního vozíku. Šla ke svému autu a vyložila nákup do auta. Auto potřebovala vyvětrat a tak kabelku nechala chvíli ve vozíku. Když nákupní vozík vracela do přístřešku, zjistila, že kabelka není na svém místě.

Žena tak přišla o kabelku i s peněženkou, doklady, platební kartou, mobilním telefonem, dioptrickými brýlemi, svazkem klíčů a necelými devíti tisíci korun v hotovosti. Celkově škoda dosáhla na dvacet sedm a půl tisíce korun.

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli tohoto skutku nebo k odcizeným věcem. Upozorňují i na skutečnost, že zloději u nákupních středisek využívají nepozornosti nakupujících a zaměřují se na nehlídané věci jak v nákupních vozících nebo v zaparkovaných autech.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz