Zdrogovanou ujíždějící řidičku zastavil až zastavovací pás

(Aktualizováno před )

Ve středu přibližně hodinu po půlnoci kontrolovali policisté Libereckého kraje v osadě Břehyně u Doks šestatřicetiletou řidičku osobního vozidla Škoda Superb, která zaujala policejní hlídku svou nápadně pomalou jízdou.

Žena na znamení policistů zastavila a spolupracovala s nimi do doby, než jí zakázali další jízdu, jelikož provedený orientační test na drogy potvrdil přítomnost pervitinu. Ve vozidle policisté dále zajistili drogy marihuanu a pervitin. S policisty se snažila vyjednávat o tom, zda by její problém nešel vyřešit jinak a poukazovala na nemalé množství bankovek v nominálních hodnotách 5 000 a 2 000 korun, které ležely volně na sedadlech i podlaze vozidla.

Následně však začala ujíždět směrem na Mimoň a Mnichovo Hradiště. Překračovala nejvyšší dovolenou rychlost jak v obcích tak mimo ně. Podle odhadů policejní hlídky jela místy až dvousetkilometrovou rychlostí. Policisté ji pronásledovali až do Středočeského kraje, kde se k nim přidali mladoboleslavští policisté.

Z Mladé Boleslavi ujížděla po dálnici D10 zpět do Mnichova Hradiště, kde ji v Turnovské ulici dopravní policisté donutili k zastavení zastavovacím pásem. Následným šetřením policisté zjistili, že byla žena již za řízení motorového vozidla pod vlivem drog trestaná.

Řidička se s velkou pravděpodobností bude v nejbližších dnech zpovídat z přečinů podplácení a přechovávání omamné a psychotropní látky.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz