Žárlivec napadl svého soka pěstmi, příliš se prý bavil s jeho ženou

(Aktualizováno před )

Nepříjemnou a zdlouhavou dohru bude mít pro devětatřicetiletého muže ze Zlína jeho neadekvátní reakce po dni stráveném ve společnosti rodiny a kamaráda. Pod vlivem alkoholu neudržel na uzdě své emoce a napadl známého pěstmi. Za porušování domovní svobody, výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Manželé ze Zlína odjeli koncem dubna na svou zahrádku na okraji Zlína, kde celý den ve společnosti dalších rodinných příslušníků a souseda popíjeli alkohol, pracovali a grilovali. Večer už na zahradě zůstali pouze manželé a jejich známý z vedlejší chaty. Devětatřicetiletý muž se znenadání rozhodl ze zahrady odejít, protože mu vadila přítomnost souseda, který se podle jeho slov příliš bavil s jeho ženou. Žena se po odchodu manžela bála zůstat v chatě přes noc sama a odešla nocovat k sousedovi. Ráno oba vzbudily silné rány do dveří a vyzvánění ženina telefonu. Sedmačtyřicetiletý majitel chaty šel otevřít. Za dveřmi na něj čekal s krumpáčem v ruce manžel ženy, která s ním strávila ve vší počestnosti noc. Krumpáč odhodil a svého staršího soka povalil na zem, kde ho několikrát udeřil pěstí do obličeje, než je od sebe jeho žena odtrhla. Zraněný muž zavolal policisty. Po příjezdu kriminalistického výjezdu vyšlo najevo, jak k celé události došlo. Všichni její aktéři byli pod vlivem alkoholu, agresor nadýchal více než dvě promile a skončil v policejní cele.

Vyšetřovatel kriminální policie ukončil vyšetřování případu a s návrhem na podání obžaloby proti dosud netrestanému obviněnému devětatřicetiletému muži ze Zlína ho předal státnímu zástupci.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz