Votroci poměřili síly se Znojmem

Kvůli odloženému sobotnímu derby zařadili Votroci mimořádně do svého programu další přátelské utkání. V Havlíčkově Brodě jim byl protivníkem celek Znojma. V prvním poločase se nejprve prosadil Jan Pázler, o vyrovnání se postaral znojemský Dujmovič. Ovšem na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky vrátil vedení Hradci opět skvělý Pázler. To však trvalo pouze sedm minut, kdy Javůrek využil zaváhání hradecké obrany a stanovil konečný stav pátečního střetnutí na 2:2.

Branky: 13. a 48. Pázler – 18. Dujmovič, 55. Javůrek. Rozhodčí: Hájek – Dobrovolný, Feifer.

FC Hradec Králové: Ottmar – Černý (75. Mudra), Kvída (67. Čech), Nosek, Funda – Martan (75. Krátký), Schwarz, Janoušek, Pajer – Vlkanova (67. Zorvan), Pázler (75. Šípek).
1.SC Znojmo FK: Veselý – Helísek, Mezlík, Avdič, Dujmovič – Lacko, Machuča – Pecháček, Teplý, Javůrek – Vašíček.