Ve Velkých Karlovicích zmizelo z novostavby nářadí za sto tisíc korun

Nemilé překvapení čekalo řemeslníky v úterý ráno u novostavby ve Velkých Karlovicích. Na dřevěných dveřích chyběl zámek i petlice. A hlavně z novostavby zmizelo nářadí za více jak sto dvacet tisíc korun.

Podle místního muže zmizelo několik různých elektrických pil, brusek ale také tavná pistole, dvě pneumatické pistole a míchadlo. Zloděj nepohrdl ani dvěma pracovními opasky a boxem s klempířským vybavením. Dále přibral prodlužovací kabely i s bubnem, elektrický rozvaděč a pracovní světlo. Ke krádeži mělo dojít v době od pondělního poledne do úterního rána.

Velmi blízko této krádeži, tedy ve Velkých Karlovicích u místní části Babská, se obdobná událost stala na konci října. Zloděj se vloupal do stavební buňky a odcizil nářadí za padesát tisíc korun.

Policisté nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli trestného činu krádež nebo k odcizeným věcem. Žádají také občany, kteří si v daných dobách na tomto místě všimli nějakého podezřelého pohybu osob nebo vozidel, aby podali své svědectví na nejbližší policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz