Ve Valašském Meziříčí proběhne první sraz elektromobilů

(Aktualizováno před )

V sobotu 4. srpna se ve Valašském Meziříčí uskuteční 1. Sraz elektromobilů na Valašsku. Přes dvacet ekologických vozidel různých značek bude pro zájemce připraveno od 10 hodin do 15 hodin na náměstí. Vstup na akci je volný.
„Cílem akce je ukázat široké veřejnosti, kam se trh s elektromobily za poslední roky posunul. Návštěvníci této akce budou mít možnost si elektromobily také vyzkoušet a hlavně získat informace od jejich uživatelů a provozovatelů. Připraven je také bohatý doprovodný program,“ prozradil starosta města Robert Stržínek a dodal: „S prvním elektromobilem má téměř roční praktické zkušenosti i naše město a rádi se o ně se zájemci podělíme. Doufám, že se první sraz elektromobilů v našem městě vydaří a akce bude příjemným setkáním lidí, kteří se o elektromobilitu, ať už profesionálně či amatérsky, zajímají.“

Příznivci elektromobilů si budou moci prohlédnout například Teslu Model S i X, BMW i3, Hyundai Ioniq, Nissan Leaf, Peugeot ion, Volkswagen e-Golf či Fiat 500.

Na náměstí bude také připraven stánek Asociace elektromobilového průmyslu (ASEP), ve kterém budou moci lidé získat potřebné informace o elektromobilech nebo využít poradenství zdarma. Přichystána bude rovněž prezentace o elektromobilitě a různé propagační materiály. Samozřejmostí bude možnost nabíjení vozidel v průběhu konání akce.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz