Ve Svitavách proběhne hudební festival Rosnička

V pátek 27. a v sobotu 28. července se uskuteční 8. ročník hudebního festivalu Rosnička. Ke dvěma plnohodnotným stagím letos přibude ještě jedna menší, situovaná na pláži u rybníka. Návštěvníkům je nabízeno zázemí a komfort, stejně jako program čítající ty nejzásadnější projekty nezávislé elektronické scény. I letos se můžeme těšit na početné zastoupení zahraničních hostů. Rakousko bude reprezentovat undergroundový soundsystem Deep Baked, Polsko špičková electro DJka a promotérka Charlie, Maďarsko ostřílený producent Norwell a Velkou Británii pak Emile Strunz. Poslední dva se představí v tzv. živém setu, což znamená, že své skladby budou tvořit přímo na místě během vystoupení.

Nekompromisní drum’n’bassovou jízdu slibuje producent Trilo, rapovou a grime sousedů ze Slovenska ukážou pánové Boy Wonder a Gleb. Nejčistší techno naservíruje legendární DJ Dalo známý také jako Olga+Jozef.

Stejně jako v minulosti je část programu věnována tuzemským projektům např. duo Indy a Wich, kteří si přivezou i posilu rappera LA4, dále tu máme písničkářku Katarzii, zkušeného DJe Alyaze a Akiru, senzaci minulého léta Opak Dissu a pána limitovaných dub-platů Murteho.
Další informace, rozhovory, fotografie, videa a odkazy najdete na webu festivalu www.festivalrosnicka.cz. Nejčerstvější novinky hledejte na facebookovém profilu Festival Rosnička a ještě horké fotografie na Instagramu pod hashtagem #rosnicka2018.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient