Valmez rozsvítil vánoční strom

(Aktualizováno před )

V centru Valašského Meziříčí se v pátek 7. prosince rozsvítil vánoční strom. Stalo se tak tradičně společně s Mikulášskou nadílkou. Mikulášský jarmark už v pátek dopoledne na náměstí přilákal desítky lidí. Občané i návštěvníci města si od 9 hodin mohli zakoupit adventní polévku, kterou připravila místní Charita.

V odpoledních hodinách byla slavnostně vyhlášena soutěž O nejkrásnější vánoční ozdobu. Připravené ceny dětem místních mateřských a základních škol i mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko předávaly místostarostky města Yvona Wojaczková a Zdislava Odstrčilová. Všem dětem i učitelkám za originální vánoční ozdoby poděkovaly a pozvaly přítomné do vestibulu radnice, kde tyto originální ozdoby krášlí vánoční strom.

Kulturní program pokračoval vystoupením kapely Alfa Band.

Zaplněné náměstí poté pozdravili společně starosta Robert Stržínek a místostarostky Yvona Wojaczková a Zdislava Odstrčilová. Starosta jménem města popřál všem krásné a požehnané Vánoce. Ať se lidem daří všechno, na co sáhnou, ať užívají pohodu a krásnou vánoční atmosféru. Krátce po 17. hodině se za hlasitého odpočítávání rozzářil vánoční strom.

Program vyvrcholil Mikulášskou nadílkou. Později opět zahrála skupina Alfa Band.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz