V sobotní generálce proti Zápům Pardubice zvítězily

(Aktualizováno před )

V posledním přípravném utkání před startem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY si FK Pardubice připsal výhru nad třetiligovým soupeřem. Zápy podaly dobrý výkon, ale domácí rozhodli o svém vítězství díky dvěma gólům v každém poločasu.

Takový vstup do utkání, to by si přál každý trenér. Pardubáci vlétli na Zápy, v jejichž brance nastoupil exPardubák Luděk Frydrych, ve velkém stylu. Již ve 3. minutě se po Čelůstkově rohu nádherně trefil patičkou Fousek (video pod článkem!) a v 8. minutě s chutí hrající Petráň našel před odkrytou brankou Kováře a bylo to 2:0!

I v dalším průběhu měli domácí velkou převahu, kterou mohl gólově vyjádřit Mužík, ale zblízka přestřelil odkrytou branku. V druhé části první půle došlo dvakrát na střelecký souboj Petráň – Frydrych, skóre se však do odchodu do šaten neměnilo.

Tradiční poločasové střídání nijak neubralo druholigovému týmu na aktivitě a navyšovalo se i skóre. V 70. minutě unikl obraně soupeře Mužík, dostal se i za brankáře Frydrycha a zvýšil na 3:0. Dvě minuty před koncem mohl zvýšit Kašiar, ale ztroskotal na gólmanovi, přesto ještě domácí do konce zápasu stihli navýšit skóre. Kovář minutu před koncem vstřelil svůj druhý gól v utkání a Pardubice mohly slavit výhru v posledním přípravném utkání.

FK Pardubice – SK Zápy 4:0 (2:0)

Fakta – branky: 3. Fousek, 8. Kovář, 70. Mužík, 88. Kovář. Rozhodčí: Nenadál – Vít, Novák. Diváci: 110.
Sestavy – FK PCE: Knobloch (46. Šmíd) – Prosek (62. Klíma), Klíma (58. Zukal), Šejvl, Čelůstka (62. Čmelík) – Mužík, Kovář (46. Tischler), Jeřábek, Fousek (58. Sokol) – Černý (67. Kovář), Petráň (62. Kašiar).
SK Zápy: Frydrych – Čuřík, Růžek, Duben, Jablonský – Hašek, Jelínek, Stehno Svoboda – Putz, Vaďura. Náhradníci: Doležal – Hron, Eliáš, Šrain, Balvín, Gajdasz, Macek.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz