Písečtí dnes slavnostně otevřou opravenou loděnici

(Aktualizováno před )

Dnes dopoledne bude slavnostně otevřen zrekonstruovaný objekt písecké loděnice.

„Investiční akci TJ Sokol Písek město podpořilo částkou 1,9 milionu korun. Rekonstrukce spočívala zejména v provedení kompletního zateplení hlavní budovy,“ říká místostarosta Josef Knot. Objekt má novou fasádu i okna a vyměněnou část zdravotně technických instalací. Hlavní budova byla vybavena systémem vytápění.

„Ve vlastní režii členové oddílu ve spolupráci se spolkem Písecká kanoistika provedli rekonstrukci a vybavení šatny, posilovny a došlo k vytvoření nové tělocvičny pro děti. Díky daru od písecké společnosti Casta máme také nové venkovní hřiště na míčové hry,“ informuje předseda oddílu Milan Kučera.

Členové oddílu rychlostní kanoistiky budou mít nyní podstatně lepší podmínky pro trénink i další volnočasové aktivity a budova loděnice jim díky vytápění nabídne celoroční zázemí.

„Náš sportovní oddíl má v Písku tradici a je historicky velmi úspěšný. Díky výborným mezinárodním výsledkům českých kanoistů jej navštěvuje více než 80 píseckých dětí a dorostenců a 24 dospělých. Věříme, že vylepšené prostory přilákají další budoucí naděje píseckého sportu,“ dodává Marek Vojáček ze spolku Písecká kanoistika.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz