V Kostelci nad Orlicí se konaly přebory ve stolním tenisu

(Aktualizováno před )

V listopadu a v prosinci se uskutečnily regionální přebory 2018 žáků ve stolním tenisu jednotlivců i družstev. 4.11.2018 proběhly v Dobrém přebory starších žáků a 2.12.2018 se konaly v Kostelci nad Orlicí přebory mladších žáků.

Oba tyto přebory ovládli tradičně hráči a hráčky SK Dobré a TTC Kostelec nad Orlicí. Členové ostatních oddílů se výrazněji neprosadili. Přeborů se zúčastnil i náš oddíl. Většina chlapců jela víceméně na zkušenou a nedosáhli na stupně vítězů. Výjimkou jsou děvčata i když zde je nutno objektivně uvést, že těch se přeborů zúčastňuje podstatně menší počet než chlapců. Přesto za zmínku stojí úspěch našeho družstva dívek na přeborech starších žáků, kterému se podařilo vklínit mezi favorizovaná družstva SK Dobré a ve složení Adéla Hamerská a Eliška Kolečková obsadilo
2. místo. Tyto hráčky obsadili rovněž 3. místo ve čtyřhře.

3.místo ve čtyřhře obsadili tyto hráčky také na přeborech mladších žáků. Zde ještě na 3.místo dosáhla Adéla Hamerská ve dvouhře a družstvo ve složení Eliška Kolečková, Martina Frejvaldová. Měla hrát ještě Adéla Hamerská, avšak ta pro zdravotní indispozici nemohla nastoupit.

Převzato ODTUD

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz