V Kladně srazil vlak muže, ten utrpěl těžké zranění

(Aktualizováno před )

Minulý čtvrtek vyjížděli policisté k železničnímu přejezdu u zimního stadionu v Kladně, kde srazil vlak chodce. Železniční přejezd se nachází v lesním porostu v ulici Železničářů.

Po příjezdu na místo policisté spatřili ležícího muže u železničního přejezdu, u kterého se nacházela žena. Policisté ihned použili pohotovostní batoh a zahájili masáž srdce. Během několika minut se dostavila sanitka a lékařka zkontrolovala zranění muže a převzala si masáž srdce. Následně byl muž s těžkým zraněním převezen do jedné z pražských nemocnic.

Dalším policejním šetřením bylo zjištěno, že zraněným je jednatřicetiletý muž z Kladna. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu nebylo možno provést dechovou zkoušku. Zda byl muž posilněn alkoholem bude zjištěno po odběru biologického materiálu. Následně byla ztotožněna šestadvacetiletá žena, která se zde nacházela v blízkosti zraněného.

Ve vlaku cestovalo přibližně dvacet osob, které neutrpěly žádné zranění. Strojvedoucí byl vyzván k dechové zkoušce, která byla negativní a alkohol byl vyloučen.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz