V Hulínské a Kaplanově ulici v Kroměříži bude probíhat rekonstrukce

(Aktualizováno před )

Řidiči musí v následujících měsících počítat s dopravními komplikacemi na vjezdu do Kroměříže ve směru od Hulína. Ředitelství silnic a dálnic ČR totiž bude v termínu od 30. července do 15. října letošního roku opravovat povrch komunikace silnice I/47 v ulicích Hulínská a Kaplanova. Provoz zde bude zachován obousměrně jen v jednom pruhu, objízdná trasa stanovena nebyla.

Oprava se týká úseku, který začíná v Hulínské ulici u světelné křižovatky s napojením na dálnici D1, pokračuje po křižovatku u benzínky OMW a pak dále v Kaplanově ulici. Stavbaři plánují frézování stávajícího povrchu komunikace, pokládku nových vrstev a opravu silničních vpustí. Práce začnou od křižovatky s dálničním napojením a budou pokračovat postupně ve čtyřech etapách směrem do Kroměříže.

Obousměrný provoz bude zachován po celou dobu stavby, dopravu budou převážně řídit mobilní semafory. V některých etapách bude uzavřena přilehlá místní komunikace Čelakovského, Bílanská ulice bude průjezdná jen v jednom směru. Stavba si vyžádá i omezení pro chodce, v některých etapách bude uzavřen přechod pro chodce v Hulínské ulici, v další pak přechody v Kaplanově ulici. Při pokládce nového povrchu bude na nezbytně nutnou dobu mimo provoz autobusová zastávka Kaplanova, Plastika.

Jelikož se nejedná o investici města, bližší informace lze získat u investora, kterým je Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz