V Boskovicích se uskutečnil druhý ročník akce Ticho nechcem!

(Aktualizováno před )

V areálu u Zámeckého skleníku a letního kina pořádala 29.6.2018 po poledni společnost ITAB ku příležitosti zahájení prázdnin druhý ročník Ticho nechcem!

Na úvod vystoupily se svým programem ZUŠky Boskovice a Blansko. Po nich si děti zadováděly se skupinou Pískomil se vrací. Dospělejší publikum si pak poslechlo koncert skupiny Děda Mládek Illegal Band. Po nich „zametalovala“ Drnovická chlapecká skupina Blackstars Band a jedno dívčí kytarové překvapení. Pak již se letním kinem nesla hudba skupiny Arakain, kterou doprovodila Lucie Bílá. Na závěr vystoupila skupina Eminence Rock.

U Skleníku si děti mohly zastřílet z luku, vyrobit masku nebo pomalovat obličej. Na pódiu malí herci zahrály pohádku Co takhle svatba, princi?. Po nich děti rozhýbala ÁŇA. A kdo měl štěstí, mohl dostat sladkosti od Shreka a princezny Fiony. Od 17:00 se altán proměnil v alternativní pódium, kde zahrály skupiny Odbor sociálních věcí, folk-punkové Hovaduo, boskovické punkové duo Kudla v zádech. Po 22 hodině 2. Ticho uzavřelo Brněnské „trio“ Předkožky. Celá akce se mimo jiné uskutečnila i na podporu Oblastní charity Emanuel Boskovice.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz