Uherskohradišťská policie upozorňuje na dopravní omezení během pouti ve Velehradě

(Aktualizováno před )

Dny lidí dobré vůle a pouť ve Velehradě s sebou každoročně nesou jisté dopravní omezení a úplné uzavírky. Desítky policistů budou od středečního poledne 4. července do čtvrtku 5. července, a to až do odpoledních hodin, dohlížet nejen na bezpečnost a plynulost silničního provozu, ale i na bezpečnost všech účastníků oslav.

Stejně jako v předešlých letech budou k Velehradu uzavřeny všechny příjezdové cesty. Výjimku tvoří pouze regulovaný příjezd od Starého Města. V ulici Velehradská bude pořadatelská služba za dohledu policie kontrolovat všechny, kteří budou chtít projet.

Řidičům s trvalým pobytem Velehrad, Modrá, Salaš a Jalubí je vjezd po předložení občanského průkazu povolen. Povolení k vjezdu mají řidiči s povolením vydaným pořadatelskou agenturou a příslušnými obecními úřady, stejně jako zájezdové autobusy. Ostatním doporučujeme využít parkování v ulici Tovární (obchvat Starého Města), odkud bude kyvadlová doprava převážet návštěvníky až do Velehradu.

Policisté upozorňují řidiče, že bude také důsledně dohlížet na nesprávné parkování!
Přímo ve Velehradě budou na bezpečnost účastníků, dodržování veřejného pořádku a bezpečnost a plynulost silničního provozu dohlížet nejen policisté z obvodních oddělení, ale i dopravní policisté a kriminalisté. V případě nastalých problémů s protiprávním charakterem budou veřejnosti k dispozici.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz