Tygři už vědí, s kým sehrají přípravné zápasy. Začnou v Pardubicích

(Aktualizováno před )

Příprava na ledě pomalu klepe na dveře. Už 16. července čeká hráče první trénink na ploše Home Credit Areny. Spolu s přesunem na led jdou ruku v ruce také přípravné zápasy, kterých Tygři letos sehrají hned devět. S kým a kdy se utkají?

Vůbec poprvé vyjedou Tygři do utkání ve čtvrtek 26. července, kdy se představí v Pardubicích. Doma pak o týden později, tedy 2. srpna, přivítají Metallurg Novokuzněck, který až donedávna působil v Kontinentální hokejové lize a od sezony 2017/18 hraje nižší VHL. Do zápasu s Novokuzněckem naskočí kombinovaná sestava Bílých Tygrů a Benátek nad Jizerou.

V následujícím týdnu čeká Tygry hned dvojice soubojů s Mladou Boleslaví. Nejprve se v úterý 7. srpna představí na ledě středočeského soupeře, následně pak stejný tým přivítají ve čtvrtek 9. srpna také v domácím prostředí. Následně si budou na další přípravné duely Tygři i fanoušci muset počkat.

V úterý 21. srpna vyzve A-tým v Chomutově místní Piráty, než se v závěru srpna přesune do švýcarského Yverdonu. Zde se během soustředění zúčastní prestižního turnaje Coupe des Bains, kde změří síly s trojicí soupeřů z elitní švýcarské soutěže – Ženevou, Fribourgem a Lausanne.

Po návratu do Čech již bude příprava na novou sezonu vrcholit. Ve čtvrtek 6. září čeká Bílé Tygry generálka na extraligu, v níž v Home Credit Areně přivítají Chomutov. Po závěrečném přípravném utkání už může následovat pouze jediné – v pátek 14. září vstoupí tým do nového ročníku extraligy na ledě Plzně.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz