Třetím stanovištěm soutěže Tour de Prostějov je Aquapark Koupelky

(Aktualizováno před )

Představujeme Vám třetí stanoviště soutěže Tour de Prostějov, a tím je Aquapark Koupelky, který patří do majetku statutárního města Prostějov. Najdete jej na ulici Anenská 17. Venkovní aquapark nabízí kromě 3 bazénů také stometrový tobogán a dvacetimetrovou trojskluzavku, dále pak zázemí pro volejbal, beach-volejbal, univerzální hřiště, ping pong a petanque. Do vašich jestřábích pasů dostanete razítko na pokladně před vstupem do areálu.

Všechny bazény aquaparku jsou vyhřívány na 26°C. Rekreační bazén nabízí vodní dělo, umělý vodní proud, houpací bazén, stěnovou vodní masáž, sedací vzduchovou lavici, šplhací síť, torjskluzavku, tobogán aj. Víceúčelový bazén má k dipozici 2 plavecké dráhy, chrlič, stěnovou vodní masáž, dnovou perličku a vlnový míč. V dětském bazénu naleznete vodní dělo, vodního ježka, sedací schodiště i skluzavky.

V Aquaparku Koupelky je možno si za poplatek zapůjčit lehátka. Osobní věci je možno uložit do uzamykatelných skříňích nebo do bezpečnostních boxů. V celém areálu Aquaparku je zajištěno občerstvení. Hlavní vstup do areálu pro motoristy, cyklisty a pěší je situován od velkokapacitního parkoviště ulice Anenská (U Svaté Anny). Před hlavním vstupem jsou umístěny bezpečností stojany na kola. Vedlejší vstup pouze pro pěší je z ulice Krasická u zastávky MHD. U obou vstupů je umístěna pokladna pro bezhotovostní platby za vstupné.

Provozní doba pro letní sezónu 2018:

Areál je otevřený v případě příznivého počasí – informaci o otevření Aquaparku si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662.

červenec – srpen denně 9.00 – 20.00 hod.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz