Fotbalisté Třebíče ani ve třetím jarním domácím utkání nebodovali

Třebíč ani ve třetím jarním domácím utkání nebodovala. Tentokrát prohrála s Tasovicemi 1 : 3, když zejména nedokázala nijak reagovat na aktivitu hostí v prvním poločase.

Branky: 85. Krula – 16. Fukal, 45. Lapeš, 72. Rygl.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Suchna, Yacoubou, Pecka, Bence – Novák, Beránek, Rajpaul (37. Karásek), Maleta (8. Renát) – Florián (82. Lorenc), Krula.

Sestava Tasovice:
Konvalina – Švarc, Mička (57. Rapouch), Hrazdílek, Horáček – Čermák (77. Garčic), Blahoudek, Fukal, Švejkar – Lapeš (69. Rygl), Paul.

Rozhodčí: Nápravník – Jahoda, Voneš. Delegát: Jar. Beneš. ŽK: 3 (Pecka, Renát, Karásek) – 1 (Fukal). Diváků: 85.

Tasovice začaly v Třebíči velmi aktivně a již v 9. min. nastřelily břevno Rychetského branky. Aktivitu hostí domácí hráči nedokázali nijak eliminovat a v 16. min. Fukal, nikým neatakovaný ve velkém vápně, poslal hosty do vedení 1 : 0. Vedení Tasovic pojistil v poslední minutě prvního poločasu Lapeš, když po narážečce s Paulem tváří v tvář překonal Rychetského a zvýšil tak na 2 : 0 pro hosty. Ve druhém poločase v 57. min. mohli domácí snížit pro ně nepříznivý výsledek, Florián ale po přihrávce Kruly přestřelil odkrytou prázdnou hostující branku. Naopak, na druhé straně v 72. min. hostující střídající Rygl zvýšil na 3 : 0 pro Tasovice. Domácí nakonec dokázali korigovat nepříznivý výsledek v 85. min., když Krula utěšenou, přesně mířenou střelou zpoza velkého vápna upravil konečný výsledek na 1 : 3.