Světový pohár spřežení v Nebanicích

(Aktualizováno před )

Světový pohár spřežení začne v Nebanicích ve čtvrtek 2. srpna. Již 26. ročník těchto populárních mezinárodních závodů, který pořádá jezdecký oddíl TJ Agro Cheb za finanční podpory města Chebu, Karlovarského kraje a dalších významných sponzorů, nabídne divákům současné nejlepší evropské posádky.

Návštěvníci uvidí během čtyř dnů klání jednospřeží, dvouspřeží a čtyřspřeží v několika obtížných soutěžích. Při drezurních závodech, které budou probíhat ve čtvrtek a pátek, předvedou závodníci styl, přesnost a všeobecnou ovladatelnost svých koní. Pro diváky nejnapínavějším a pro závodníky a koně jednoznačně nejnáročnějším měřením sil bude sobotní maraton. Patnáctikilometrový rychlostní úsek a následné náročné zkoušky při průjezdech osmi technicky složitými překážkami budou prubířským kamenem závodnického umění. Neděle 5. srpna bude patřit parkuru – další zajímavé disciplíně, která otestuje zručnost posádek a poslušnost koní.

Po celou dobu konání závodů bude zajištěno občerstvení, různé zábavné atrakce pro děti a pestré doprovodné kulturní programy, a to během dne i v průběhu večera. K dispozici bude také hlídané parkoviště a velké stany s posezením.

Organizátoři mimořádné podívané vás zvou k návštěvě sportovního areálu v Nebanicích ve dnech 2. až 5. srpna 2018.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz