Štenberk: Mladá žena srazila autem chlapce, od nehody ujela

Policisté dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, ke které došlo v pátek 7. června krátce před 13. hodinou ve Šternberku na ulici Věžní.

Podle prvotních informací dosud nezjištěný řidič přesně neustanoveného osobního motorového vozidla měl na přechodu pro chodce srazit přední částí svého vozidla nezletilého chodce vedoucího jízdní kolo. Řidič automobilu z místa dopravní nehody ujel. Ke zranění chlapce nedošlo.

Dosavadním šetřením policisté zjistili, že za volantem vozidla měla sedět mladší žena, tmavých delších vlasů, s dioptrickými brýlemi. Vedle ní se měla nacházet spolujezdkyně stejné věkové kategorie. Vozidlo mělo být tmavé, či šedé barvy, zn. Renault, popř. Golf.

“Svědci, kteří nehodu viděli a svými informacemi by tak mohli přispět k jejímu řádnému objasnění a ustanovení řidiče a jeho vozidla, ať prosím telefonicky kontaktují policisty dopravního inspektorátu Olomouc na číslech 974 766 584, 974 766 251 nebo kdykoliv linku 158,” uvedla pro Domácí noviny por. Petra Vaňharová z olomouckého krajského ředitelství.

Diskuze

Scroll to Top
Tvorba webových stránek: Webklient