Spolupráce FK Teplice s Arkadií se prohlubuje

(Aktualizováno před )

Ve středu dopoledne předal ředitel klubu Petr Hynek teplický dres se jmenovkou Arkadie její ředitelce Ing. Lence Machaloušové. Ta zase dnes přivezla na Stínadla charitativní “náramky vítězství” vyrobené z dřevěných korálků ve žlutomodrých barvách, které vyrobili handicapovaní ve stacionáři teplické Arkadie. Po dámském i pánském provedení náramků, o něž projevila hned v prvních dnech, kdy šly do prodeje, poměrně velký zájem řada fanoušků, stihli v Arkadii vyrobit tyto krásné náramky i v dětském provedení.

Paní ředitelka Machaloušová přijela na stadion nejen s velkým fanouškem Teplic Láďou, jenž se objevil v září ve Žlutomodrých splněných přáních, ale i s dalšími handicapovanými z Arkadie, kteří též klubu fandí.

Všichni si nejen prohlédli zázemí klubu, včetně např. Síně slávy, ale viděli též část tréninku A týmu i se setkali s některými hráči. Navíc jim sportovní ředitel klubu Štěpán Vachoušek a vedoucí mužstva Pavel Verbíř předali podepsané plakáty A týmu a za jeho kabinu i peníze za tři desítky náramků. Většina z hráčů si “náramky vítězství” také hned nasadila na ruce a s dalšími se chystají potěšit své nejbližší o vánoční svátky.

Ředitel klubu Petr Hynek poděkoval zároveň Lence Machloušové za to, že se daří neustále rozšiřovat vzájemnou spolupráci mezi naším klubem a Arkadií. Na podzim se např. přes 60 mládežníků FK Teplice zapojilo do projektu Každý krok pomáhá na podporu Arkadie či si prohlédli chráněné dílny Arkádie a měli si možnost za asistence zaměstnanců Arkadie i sami vyzkoušet výrobu některých výrobků. Již tradičně před vánočními svátky předávají i zástupci vlastníka klubu skupiny AGC dar ve výši 100 tisíc korun na pomoc Arkadii.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz