Špión, lakýrník, kuchař nebo psycholog – BIS dělá nábor ve velkém

Chtěli byste pracovat pro Českou republiku, v prestižní organizaci a jedné z nejlepších zpravodajských služeb v Evropě? BIS hledá nové kolegy na celou řadu pozic. Podívejte se na aktuálně obsazovaná místa. Je mnoho povolání, ale jen některá jsou posláním. Tak láká na sociálních sítích nové rekruty česká tajná služba. A nabídka volných pracovních míst je skutečně různorodá.

Psycholog – diagnostik je vcelku pochopitelná. Práce špionů je psychicky náročná. Psycholog pro tajnou službu by měl být tak trochu také personalista, náročnými texty totiž prochází i jednotliví uchazeči o práci v pro rozvědku. Nezvykle pak působí zejména volná místa pro řemeslníky, například malíř – lakýrník, pomocný kuchař, skladník nebo knihař.

Bezpečnostní informační služba ale hledá i adepty přímo do terénu – takový terénní specialista se zabývá zjišťováním a ověřováním informací v terénu na základě předchozích podnětů, zaznamenáváním a zpracováváním získaných informací, jejich interpretací a písemným vyhotovení závěrečných zpráv. Asi nejvíce různých specializací hledá aktuálně tajná služba v oblasti IT – od analytiků, až po programátory či datové techniky.

Scroll to Top
Tvorba webových stránek: Webklient