Sokolovští baníkovci vyjeli na led

(Aktualizováno před )

Po úvodním mítinku v kabině mužstva, kde si slovo vzal sportovní manažer a hlavní trenér A-týmu Karel Mlejnek a také předseda klubu Václav Dobřemysl se tým rozdělil na dvě skupiny po dvanácti hráčích a dvou gólmanech. Obě skupiny poté na ochozu stadionu absolvovaly krátkou rozcvičku, po níž se jedna část týmu odebrala na led a druhá do posilovny.

Na ledě na hráče čekal 45 minutový intenzivní trénink, sice s kotoučem, ale v plném tempu. První skupina tak úvodní tréninkovou jednotku na ledě musela pořádně rozdýchat. Po úpravě ledu se obě skupiny vyměnily a ne led zamířila i druhá část hráčů, kteří absolvovali stejný trénink jako jejich předchůdci a taktéž se pořádně zapotili.

Po další úpravě ledu se na hrací ploše již sešly obě skupiny a posledních 45 minut patřilo herním činnostem.

Prvního tréninku se zúčastnili všichni hráči aktuálního kádru Baníku. Oproti letní přípravě scházel Martin Strunz, který v příští sezoně nakonec v Baníku působit nebude. Martinovi za loňskou sezonu i letní přípravu patří poděkování. Novými tvářemi kromě již dříve zmiňovaných posil byli Martin Slabý, který přichází na zkoušku z karlovarské juniorky a také Lubomír Kovařík ze Šumperka, o jehož působení se bude jednat.

Hráči, kteří se zúčastnili prvního tréninku:
1. skupina: Fečo, P. Hruška – Kellner, Kvapil, Michálek, Pajk, Přibyl – Čejka, Keszi, Kovařík, Kuběna, Slabý, Trapl, Vrána.
2. skupina: Kuchař, Pitoňák – Přindiš, Rulík, Šik, Vodička – Čurda, Halberštát, Hotěk, D. Hruška, Rohan, Stříbrný, Vašíček, Zadražil.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz