Slovácko zahájilo soustředění v Rakousku prohrou

(Aktualizováno před )

Slovácko zahájilo herní soustředění v Rakousku utkáním s SKN St. Pöltenem, který zvítězil díky dvěma brankám z prvního poločasu 2:0. O osudu utkání rozhodla již 4. minuta, kdy se domácí prosadili po rychlé akci na jejímž konci byl Mislov. Do poločasu rakouský tým navýšil skóre po nedorozumění v obraně, kdy šel sám na gólmana Kwang-Ryong Pak, který se nemýlil.

Ve druhém poločase se výkon Slovácka zlepšil, ale to platilo pouze před pokutové území. Ke kontaktní brance nevedla ani hlavička střídajícího Kohúta.

„S dnešním výkonem být spokojený nemohu. Naopak jsem velmi zklamaný. Vrátili jsme se jím k zápasu s Trnavou. Chyběla tomu chuť, bojovnost a hlavně morálka,“ hodnotil po zápase zklamaný trenér Kordula.

SKN St. Pölten – 1.FC Slovácko 2:0

Sestava 1.FCS: Trmal – Reinberk (75. Juroška) , Hofmann (45. Tkáč), Šimko (46 Divíšek), Kadlec – Rezek, Machalík (78. Havlík), Janošek, Sadílek (60 Hellebrand), Navrátil (60. Kohút) – Kuchta (60. Kubala)