Slovácko v generálce remizovalo se Szombathelyi Haladás 1:1

(Aktualizováno před )

Modrobílí začali lépe než maďarský soupež a v 5. minutě vstřelil Kuchta gól, který však nebyl uznán pro ofsajd. V dalších šancích se pak poštupně objevili Machalík, znovu Kucht a Krejčí, ani jeden z nich však branku nevstřelil.

Ve 36. minutě udeřil Haladás a soupeř se dostal do vedení 1:0. Na začátku druhého poločasu šel záložník Daníček sám na gólmana a ve velké šanci minul. V 76. minutě vyslal střelu do růžku brány Jakub Petr, ale Gábor Király v brance Haladáse střelu skvěle vyrazil.

O čtyři minuty později netrefil branku ze samostatného úniku Marek Havlík. Na konečných 1:1 vyrovnal v poslední minutě utkání Lukáš Sadílek.

Szombathelyi Haladás – 1 . FC Slovácko 1:1 (1:0)

Branka Slovácka: 90. Sadílek
Sestava Slovácka: Daněk – Kadlec, Hofmann, Krejčí, Juroška – Navrátil, Daníček, Machalík (78. Sadílek), Janošek (58. Havlík), Petr (78. Rezek) – Kuchta