Slávisté zahájili přípravu na ledě

(Aktualizováno před )

Příprava na ledě před novou prvoligovou sezonou odstartovala. Jak jsme již avizovali, v Edenu se sešlo více než čtyřicet hráčů, kteří budou bojovat o místo v kádru. Podívejte se, kdo všechno se připravuje se sešívaným týmem.

Slávisté na začátku přípravy na ledě rozšířili kádr, aby se vytvořila v mladém týmu konkurence. Úvodní treninky jsou zaměřeny zejména na bruslení, hráči jsou již ale rozděleni na dva týmy a hned v prvním týdnu je čekají tři vzájemné zápasy, ve kterých budou moci předvést své dovednosti.

Brankářskou sestavu doplnil Patrik Polívka, který podepsal smlovu v extraligových Pardubicích a ve Slavii bude působit formou hostování. Čtyřiadvacetiletý gólman odchytal během posledních dvou sezon v sešívaném dresu dvaatřicet utkání.

Mezi hokejisty bojujícími o místo najdou fanoušci Slavie několik známých jmen. Z hráčů, kteří už v minulosti nastoupili za slávistický A-tým, se o smlouvu poperou například Viktor Nestrašil, Zdeněk Kubica nebo Karel Drahorád.

Trenéři přivítali také několik nových tváří. V aktuální širokém kádru najdeme čtyři hráče, kteří ještě v Edenu v žádné kategorii nepůsobili – Lukáš Popela, Ondřej Panna, Ondřej Procházka a Emil Švec.

Soupiska týmu na začátku přípravy na ledě

Brankáři: Patrik Polívka, Lukáš Sochůrek, Dominik Šorf, Daniel Vecka
Obránci: Jindřich Barák, Karel Drahorád, Jiří Drtina, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Ondřej Holý, Jan Novák, Lukáš Popela, Josef Saňa, Michal Steinocher, Adolf Straka, Vojtěch Šmíd, Jan Štibingr, Dominik Valík
Útočníci: Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Aleš Furch, Denis Heldák, Jiří Hozák, Damien Hradil, David Jaša, Dávid Kohút, Lukáš Krejčík, Zdeněk Kubica, Petr Maršoun, David Matějka, Viktor Nestrašil, Martin Ondráček, Ondřej Panna, Ondřej Procházka, Martin Šagát, Jan Šergl, Tomáš Šmerha, David Šteiner, Emil Švec, Petr Tejral, Jan Veselý, Robin Všetečka

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz