Semifinále MOL Cupu: Zlín se utká s Jabloncem

(Aktualizováno před )

Sen o obhajobě triumfu v české pohárové soutěži stále žije. Fotbalisté Zlína postoupili do semifinále MOL Cupu a dnešní los jim určil soupeře FK Jablonec. Utkání se odehraje na zlínské Letné ve středu 18. dubna.

Do semifinále poháru MOL Cup se probojovaly kromě Zlína Boleslav, Slavia a Jablonec. O složení semifinálových dvojic se rozhodovalo v dnešním čtvrtečním losu.

Zlínští ševci si konečně zahrají doma mezi svými fanoušky a budou hostit tým FK Jablonec. Zápas se uskuteční ve středu 18. dubna.

Losování se přímo účastnil sportovní ředitel týmu Zdeněk Grygera. „S losem jsem spokojený. Cestování je pokaždé náročné, a proto jsme rádi, že hrajeme konečně doma. Na poslední zápas s Jabloncem nevzpomínáme dobře, jelikož porážka s ním byla krutá. Víme, že je to těžký soupeř, na druhou stranu jsme připraveni udělat maximum, abychom byli úspěšní,“ zdůraznil a zároveň prozradil ambice v pohárové soutěži. „Dostali jsme se daleko, takže budeme chtít navázat na minulý úspěšný rok v poháru. Chceme se dostat do finále,“ dodal závěrem Grygera.

Ševci zvítězili ve středečním čtvrtfinále 2:0 na hřišti druholigového Hradce Králové po gólech Miloše Kopečného a Daniela Holzera. Poprvé tak uspěli pod novým trenérem Vlastimilem Petrželou

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz