Sázkovou kancelář v Praze 3 přepadl lupič, policie po něm pátrá

(Aktualizováno před )

V pondělí 2. června po čtvrté odpolední přepadl zatím neznámý pachatel sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3. Pachatel přišel na pobočku, přistoupil k okénku a přes přepážku přehodil batoh. Následně vytáhl zbraň, kterou měl v pouzdře a pouzdro rozepnul s tím, že chce peníze. Ty mu obsluha ve strachu o život vydala a muž z pobočky odešel. Ze sázkové kanceláře si podezřelý odnesl několik tisíc korun.

Popis podezřelého: muž ve věku mezi 30 až 35 lety, atletické postavy vysoké asi 175 až 180 cm a tmavých krátkých vlasů česaných dozadu. Muž mluvil plynně česky bez akcentu. Oblečený byl do bílého trička s krátkým rukávem, džínových kraťasů světle modré barvy a na nohou měl tmavé tenisky.

Podle všeho by muž mohl v okolí náměstí Jiřího z Poděbrad bydlet nebo pracovat v některé z restaurací. Do sázkové kanceláře v minulosti chodil jako zákazník.

Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Jestliže muže na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz