Retro 2 – koncerty československých legend

(Aktualizováno před )

V neděli 22. 7. 2018 od 13.00 zazpívají v letním kině československé hudební legendy, např. Karel Gott, Petra Janů, Peter Nagy, Jitka Zelenkov a Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou.
Festival legend jako pocta československým hudebním legendám při příležitosti připomenutí si výročí 100 let Československého státu. V rámci této hudební akce proběhnou koncertní vystoupení předních umělců jako Petra Janů s kapelou Amsterdam, Peter Nagy s kapelou Indigo, Jitka Zelenková s kapelou, po delší koncertní odmlce se představí Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou a kapelou Apollo Band, a pokud vše dobře dopadne, tak by hostem tohoto ojedinělého festivalového projektu mohl být i mistr Karel Gott s kapelou Pavla Větrovce! Pořádá agentura Aragon Art Production ve spolupráci s KZMB.

Bohatá nabídka občerstvení v prostoru parku u Zámeckého skleníku po celou dobu programu.

Vstupné: do 15. 6. 2018 za 790 Kč, od 16. 6. do 20. 7. za 890 Kč, na místě za 990 Kč

On-line rezervace vstupenek platí vždy 3 dny. Pokud si rezervovanou vstupenku včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz