Ptácká ulice je od pondělí částečně průjezdná, provoz řídí semafory

(Aktualizováno před )

V rámci postupující rekonstrukce střední části Ptácké ulice došlo k důležitému posunu. V úseku od technologického centra (tedy ve směru od hradu) k ulici U Jizery byl v předchozích dnech dokončen finální povrch komunikace. I když je vozovka nadále součástí stavby, je možné od pondělí 23. července v tomto krátkém úseku opět projíždět, i když je doprava řízena semafory na obou stranách. Naopak druhá etapa od ulice U Jizery k ulici Tovačovského je pro dopravu zcela uzavřena.

Zprůjezdnění alespoň části opravovaného úseku na semafory sice neumožní průjezd Ptáckou ulicí jako takovou, ale umožní snazší přístup obyvatelům, podnikatelům a zákazníkům obchodů v této části stavby ve směru od hradu. Zároveň je možné uličkou u Jizery sjet na dočasné parkoviště. I nadále zůstává zaslepen výjezd z Vodkovy ulice na Ptáckou ulici.

Nadále stavba pokračuje jak na chodnících a dalších částech uličního prostoru kolem nového povrchu komunikace, tak při opravách podzemních sítí ve zcela uzavřeném úseku mezi ulicemi U Jizery a Tovačovského. Kompletní dokončení prací v celé střední části Ptácké ulice lze očekávat začátkem podzimu.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz