Policisté Libereckého kraje prosí veřejnost o spolupráci

(Aktualizováno před )

V pátek 20. července v 05:45 hodin, na silnici pro motorová vozidla č. I/35 došlo k dopravní nehodě, jejíž příčinou bylo vozidlo v protisměru.

Dosud neznámý řidič ohrozil svou jízdou další účastníky silničního provozu. V rychlém pruhu ve směru od Liberce na Hodkovice, v protisměru, nedaleko křižovatky na Jablonec, ve stoupání na Jeřmanický kopec, ohrozil řidiče osobního automobilu, který byl nucen strhnout řízení, přičemž pak havaroval. Z nárazu do středových svodidel vyvázl bez zranění.

Účastníci silničního provozu, kteří zaznamenali vozidlo v protisměru na silnici č. I/35 v lokalitě Jeřmanického kopce, od Liberce do Hodkovic či dále, a to včerejšího dne 20. července, před šestou hodinou ranní, ať se obrátí na linku 158 případně na služebnu dopravního inspektorátu policie v Liberci.
Zároveň policie žádá řidiče uvedeného vozidla (škoda octavia II, pravděpodobně světle modré metalické barvy), který jel v protisměru, ať se přihlásí. Jeho svědectví a svědectví dalších účastníku pomůže policistům ve vyšetřování tohoto případu.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz