Policisté hledají svědky dopravních nehod

(Aktualizováno před )

Českobudějovičtí dopravní policisté žádají případné svědky níže uvedených nehod, aby nás kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158.

Dne 5. června 2018 v 10:20 hod., Českých Budějovicích, část Staré Hodějovice, jel řidič autobusu linky č. 11 ve směru na Mladé, kdy začal před kruhovým objezdem intenzivně brzdit. Přitom v autobuse padla cestující a způsobila si lehké zranění. Vyšetřující policista prap. Pavel Erat žádá cestující z této linky a mohli si všimnout situace před pádem ženy, aby ho kontaktovali.

Dne 8. června 2018 v 08:13 hod., na Pražské třídě, v blízkosti s křižovatkou ulice Čéčova (proti budově Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje) dosud neznámý řidič osobního vozidla tovární značky Hyundai IX 20, červené barvy, přejížděl z levého do pravého jízdního pruhu ve směru do centra, kdy se pravděpodobně plně nevěnoval řízení a vytlačil z pravého pruhu řidiče osobního vozidla tovární značky Volkswagen Polo až na chodník pro chodce, kde narazil do sloupu trolejového vedení. Případ vyšetřuje nprap. David Svinka

V době od 6. června 2018 13:00 hod. do 7. června 2018 09:00 hod., v Českých Budějovicích, Bezdrevská ulice před domem č. 10, dosud neznámý řidič s blíže nezjištěným motorovým vozidlem poškodil zaparkované osobní vozidlo tovární značky Opel Astra, stříbrné barvy a poté z místa ujel. Případ vyšetřuje prap. Pavel Erat.

Převzato ODTUD

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz