Policii se stále nedaří dopadnout vrahy z benzínky. Opět žádá veřejnost o pomoc

(Aktualizováno před )

Už je to týden, co byla na pumpě v Nelahozevsi na Mělnicku zavražděna 58letá prodavačka a středočeská policie stále nemá žádnou stopu, která by jí zavedla k vrahovi.
Minulý týden uveřejnila média dva kamerové záznamy, které natočily maskované loupiče, z nichž jeden vraždil. Avšak ani veřejnost zatím nepodala policii žádná důležitou informaci, která by vedla k dopadení kriminálníků. A to už od lidí obdrželi detektivové na 300 poznatků.
Nyní kriminalisté znovu žádají občany, aby opět zapátrali v paměti, zda neviděli osobu, která nosila batoh, jaký měl jeden z pachatelů. „Jedná se o batoh značky Dakine v kombinaci červené a šedé barvy, s bílým nápisem ve spodním pravém rohu vnější kapsy. S ohledem na skutečnost, že se nejedná o běžný batoh, kriminalisty zajímají informace v souvislosti s výskytem tohoto batohu u osoby pachatele,“ uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa, který ještě podotkl, že podobný batoh nosí především vyznavači skate módy.

K činu došlo minulé pondělí brzy ráno. Pachatelé mají na svědomí vraždu pumpařky, navíc si odnesli pokladnu s deseti tisíci a cigarety.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz