Pokladny ČSOB Pojišťovna areny budou otevřeny i dnes

(Aktualizováno před )

Vzhledem k velkému zájmu fanoušků v poslední dny rezervací míst z minulé sezony se hokejový klub Dynamo Pardubice po domluvě s Rozvojovým fondem Pardubice rozhodl otevřít pokladny haly i dnes, tedy v poslední den pro možné uplatnění rezervací. V pátek 15. června 2018 budou pokladny haly otevřeny od 12.00 do 18.00 hodin, dokdy mají loňští permanentkáři možnost získat „svá“ místa.

Vzhledem k nařízení Evropské unie na ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation) je nutné, aby majitelé platebních karet DYNAMO, chtějí-li využít slevu pro platbu online, provedli jejich novou registraci v systému ONLINE VSTUPENKY na webu www.hcdynamo.cz/vstupenky.

Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2017/2018 trvá do pátku 15. června 2018 do 18.00 hodin, fanoušci je mohou využít po zadání ID čísla loňské permanentky na svém místě (jsou označeny černou tečkou) v systému ONLINE VSTUPENKY. V pondělí 18. června 2018 klub zanese uvolněná místa do běžného prodeje, který poběží až do pátku 31. srpna 2018.

V případě zájmu o koupi permanentky na fakturu, je nutné nejprve provést objednávku na e-mail info@hcdynamo.cz.

Majitelé platebních karet Dynamo z minulé sezony mohou uplatnit nově vyšší, tedy desetiprocentní slevu, stejná výše zlevnění je nově připravena pro permanentkáře ze sezony 2017/2018. Obě výhody dohromady činí patnáct procent!

Výhody koupě permanentky na novou extraligovou sezonu
Ušetříte oproti nákupu klasických jednotlivých vstupenek
Máte zajištěné své místo dle vašeho výběru pro celou sezonu
Kategorie: klasik (základní část Tipsport extraligy) a extra (základní část Tipsport extraligy a následná nadstavba)
Majitelé permanentek z minulé sezony mohou s kartou DYNAMO mohou uplatnit slevu ve výši 15 procent
V případě včasného nákupu můžete získat dárkový set ZDARMA

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz