Podaří se Plíškové znovu ovládnout Uzbekistán?

(Aktualizováno před )

Velký tábor českých tenistek se pro tento týden rozdělil na dvě skupiny. Jedna část se účastní turnaje v čínském Wuchanu (Karolína Plíšková, Kvitová, Bouzková, Strýcová a Siniaková – poslední jmenovaná už vypadla) a druhá “squadra” se přihlásila do uzbeckého Taškentu (Martincová, Allertová a Kristýna Plíšková – postoupila první jmenovaná a dvojče světové dvojky).

Kristýna Plíšková se v prvním kole v této pro nás exotické zemi střetla s Italkou Jasmine Paoliniovou. Nakonec jí porazila dvakrát 6:4 a nadále může snít o tom, že se jí tento turnaj podaří vyhrát stejně jako před třemi lety.
V následujícím kole se utká s Polkou Katarzynou Kawaovou.
Tereza Martincová musela k postupu do druhého kola absolvovat tři sety. Nakonec ale Rumunku Irinu-Camelii Beguovou zdolala 6:7, 6:4 a 6:4. Pro Martincovou to byl už čtvrtý zápas v Taškentu, protože se musela do hlavního turnaje dostat přes kvalifikaci. V boji o čtvrtfinále se 24letá tenistka střetne s Katarinou Zavackou z Ukrajiny.

Naopak další pobyt v Uzbekistánu je pro letošek zapovězený pro Denisu Allertovou, která nestačila na jinou Rumunku Soranu Cirsteaovou. Osmé nasazené hráčce podlehla 1:6, 4:6.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz