Plíšková se Strýcovou v Pekingu skončily v úvodním kole, Siniaková naopak postupuje

(Aktualizováno před )

Ani se pořádně nestačilo začít mluvit o možnostech Karolíny Plíškové zabojovat (po x-té letos) v Pekingu o post světové jedničky a česká hráčka už v čínské metropoli skončila… Ve druhém kole (jako nasazená nemusela absolvovat první kolo) totiž nestačila na lotyšskou tenistku Jelenou Ostapenkovou, které podlehla 5:7, 6:3, 5:7.

Čínský dvojboj se světové dvojce vůbec nepovedl, minulý týden totiž ve Wuchanu prohrála už ve druhém kole. Navzdory porážkám však už má zajištěnou účast na Turnaji mistryň.

Hned na úvod pekingského turnaje se střetly dvě veteránky Barbora Strýcová a Venus Williamsová. Úspěšnější nakonec byla Američanka, která zvítězila 6:3, 4:6, 7:5.

Naopak se povedlo postoupit Kateřině Siniakové. Je to pro ní velký úspěch, protože letos zpravidla tato 23letá tenistka vypadávala v prvních kolech. Teď měla i trochu štěstí, že na úvod dostala osmnáctiletou čínskou tenistku Wang Si-jü. Poradila si s ní lehce dvakrát 6:2. Ve druhém kole může “pomstít” Plíškovou, protože se střetne s její přemožitelkou.

V pondělí se ještě představí Petra Kvitová a Karolína Muchová.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz