Pardubičtí hokejisté vyzvou po 367 dnech Avtomobilist v Chomutově

(Aktualizováno před )

Dynamo se opět může těšit na zajímavou konfrontaci se soupeřem z Kontinentální hokejové ligy. Klub Avtomobilist Jekatěrinburg je opět na soustředění v Chomutově a pozval si na úterý 31. července 2018 Dynamo ke vzájemnému střetnutí. To letošní startuje již ve 13.00 hodin.

„Jedeme brzo v osm hodin ráno, abychom do Chomutova dorazili dvě hodiny před začátkem utkání. Čeká nás hodně kvalitní soupeř, musíme se na něj nachystat. Vyzkoušíme hráče na try outu, jinak chceme naskočit v plné síle,“ prozradil hlavní trenér pardubických hokejistů Miloš Holaň.

Podle něj bude sestava Východočechů odlišná oproti čtvrtečnímu domácímu duelu s Libercem. „V malé hale nehráli Tomáš Rolinek, Petr Čáslava, Petr Sýkora nebo Rostislav Marosz, tito hráči proti Jekatěrinburgu nastoupí,“ odkryl své plány šéf pardubické střídačky.

„I pro zkušenější hráče půjde o prestižní duel, v němž se chtějí ukázat. Budeme hrát proti týmu z Kontinentální hokejové ligy. Soupeř je kvalitní, ukáže nám, na čem máme zapracovat. Jekatěrinburg je v plné přípravě, pro nás je toto utkání výbornou prověrkou,“ doplnil Miloš Holaň, jehož svěřenci se ve čtvrtek v podvečer představí v malé hale ČSOB Pojišťovna ARENY v souboji s Mladou Boleslaví.

Předpokládaná sestava Dynama
Brankáři: Ondřej Kacetl, Milan Klouček.
První formace: Josef Hrabal, Vojtěch Budík – Tomáš Svoboda, Miloš Bubela, Sacha Treille.
Druhá formace: Daniil Miromanov, Petr Čáslava – Petr Sýkora, Rostislav Marosz, Tomáš Rolinek.
Třetí formace: Rhett Holland, Hugo Gallet ¬– Jan Mandát, Patrik Poulíček, Jordann Perret.
Čtvrtá formace: Karel Nedbal, Martin Bučko – Dalibor Bortňák, Matouš Kratochvíl, Tomáš Vracovský.

Aktuálně z kabiny Avtomobilistu
Jekatěrinburg je v Chomutově na soustředění, právě s Piráty se minulý pátek utkal v prvním přípravném střetnutí na novou sezonu. V ROCKNET ARÉNĚ aréně, dějišti dnešního vzájemného utkání, vyhrál jednoznačně 5:0. V pondělí se utkal s Kunlunem, čínský klub zdolal 2:1 v nastavení.

V minulé sezóně se Jekatěrinburg umístil na hezkém čtvrtém místě Východní konference s pětadevadesáti body, v prvním kole vyřazovacích bojů podlehl Metallurgu Magnitogorsk 2:4 na zápasy. Branku Avtomobilistu hájí Jakub Kovář.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz