Pardubické hokejisty čeká jedenáct přípravných utkání

(Aktualizováno před )

Nejen s pěti zahraničními soupeři se hokejisté Dynama utkají v přípravě na 69. nepřetržitý ročník v nejvyšší soutěži. Pardubice změří síly se třemi týmy Kontinentální hokejové ligy, na východ Čech přijede německý vicemistr. Letní zápasy slibují kvalitní podívanou!

Do jedenáctizápasové série vstoupí červenobílí domácím soubojem s Bílými Tygry Liberec, ten bude hostit ve čtvrtek 26. července 2018 malá hala ČSOB Pojišťovna areny, úvodní buly bude vhozeno v 17.00 hodin.

V poslední červencový den se Pardubičtí vydají do Chomutova, aby zde stejně jako vloni změřili síly s Avtomobilistem Jekatěrinburg, který je pod Krušnými horami na soustředění.

První srpnový zápas se uskuteční opět v malé hale, a to ve čtvrtek 2. srpna 2018, kdy Pardubice vyzvou Mladou Boleslav, a to opět od 17.00 hodin.

V dalšími týdnu se Dynamo představí v nedalekém Hradci Králové, na Mountfield Cupu se střetnou postupně s Davosem, Spartou Praha a domácím Mountfieldem HK. První východočeské derby této sezony je na programu v neděli 12. srpna 2018 od 18.00 hodin.

Vrcholem pro hokejové Pardubice je pořádání prvního ročníku Memoriálu Zbyňka Kusého. Vedení klubu se povedlo zajistit vskutku parádní obsazení: Dynamo se postupně střetne se Slovanem Bratislava, a to ve čtvrtek 16. srpna 2018 od 19.00 hodin, přesně o dva dny později vyzve německého mistra Eisbären Berlin a klání v ČSOB Pojišťovna areně zakončí atraktivní souboj s Admiralem Vladivostok v neděli 19. srpna 2018 od 17.00 hodin.

Poté už čekají na Východočechy dva zápasy na venkovních stadionech, v úterý 28. srpna 2018 v Poděbradech se Spartou Praha a generálku na mistrovskou soutěž obstará duel v Mladé Boleslavi ve čtvrtek 6. září 2018.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz