Opilý cyklista v Sebranicích narazil do mostku

(Aktualizováno před )

Včera, krátce před půlnocí nezvládl v Sebranicích řízení kola dvaapadesátiletý cyklista. Po projetí levotočivé zatáčky narazil do zábradlí na mostku a padl do potoka. Proč cyklista boural, pochopili policisté záhy po příjezdu. Zraněný muž sice nebyl schopen vykonat dechovou zkoušku, ale z v nemocnici nařízeného odběru krve vyplynulo, že v ní měl půldruhé promile. Na jízdním kole si při nehodě způsobil škodu za tisícovku.

S lehkým zraněním naštěstí skončila srážka dvou osobních automobilů v Boskovicích. Dvaatřicetiletý cizinec za volantem osobního automobilu KIA tam při odbočování narazil do projíždějícího osobního automobilu Audi. Při vyšetřování havárie vyšlo najevo, že za příčinou lze hledat alkohol. Viník nehody totiž nadýchal skoro dvě promile. Odpolední silniční kontrola osobního automobilu Škoda přinesla hlídce blanenských policistů zajímavý výsledek.

Čtyřiačtyřicetiletý šofér, který nadýchal dvě a půl promile, jednak přiznal, že si před jízdou dal nejméně šest dvanáctek, a že má uložený zákaz řízení motorových vozidel. Mimo tyto případy zjistili policisté na Blanensku o svátečních dnech a navazujícím víkendu další čtyři řidiče pod vlivem alkoholu.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz