Opavská policie dopadla úchyla. Sahal, kam neměl. Bude za to pykat

(Aktualizováno před )

Nejméně dvě ženy mají za sebou nepříjemnou zkušenost se 36letým mužem z Opavska. Policie se však domnívá, že poškozených je více.
O co šlo? Úchylný muž se vždy přikradl ke své oběti a zezadu jí začal osahávat. První takovýto případ byl nahlášen před necelým měsícem v opavské Pivovarské ulici poblíž Obchodního domu Breda. Tato nechutná záležitost se stala 24leté ženě krátce po šesté hodině ranní. I když žena začala okamžitě volat o pomoc, sexuální loudil se svým konáním přestal, až když jel kolem náhodný cyklista. Poté úchyl utekl.
Podruhé se mu zachtělo ženy začátkem prosince na sídlišti v Kateřinkách v Ratibořské ulici. Vyhlédl si sedmadvacetiletou ženu, kterou také překvapil zezadu a začal jí osahávat. Žena začala volat o pomoc, tentokrát 36letý muž okamžitě uprchl.

Obě ženy si chování sexuchtivého muže nenechaly pro sebe a zmiňované události nahlásily na policii. Kriminalistům se i díky kvalitnímu popisu podařilo pachatele dopadnout za necelý týden. Pachatel je prozatím obviněn z výtržnictví. Je možné, že obětí tohoto úchla je více.
„Žádná z žen nebyla zraněna. Jednání vždy trvala několik vteřin. Není však vyloučeno, že existují další poškozené. Z toho důvodu je možno kontaktovat polici na telefonním čísle 974 737 651,“ komentoval tiskový mluvčí opavských policistů René Černohorský.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz