Termíny uzavírek v Tyršově ulici se změnily

(Aktualizováno před )

Zhotovitel stavby upravil uzavírku a stavební práce na nový termín od původního termínu 1. 7. 2018 – do 31. 8. 2018, kde bude uzavřena ulice Tyršova, v úseku od křižovatky s ulicí Dukelská až po křižovatku s ulici Husova a dále bude částečně uzavřena křižovatka místních komunikací v Benešově, ulic Tyršova a Husova.

V srpnu, v upraveném termínu od původně avizovaného, bude uzavřena ulice Tyršova, v úseku od křižovatky s ulicí Dukelská až po křižovatku s ulici Husova a dále bude částečně uzavřena křižovatka místních komunikací v Benešově, ulic Tyršova a Husova. Průjezd křižovatkou ulic Tyršova-Husova bude umožněn pouze jednosměrně a to ve směru od ulice Husova, směrem do ulice Tyršova, s pokračováním do ulice Vnoučkova nebo na Masarykovo náměstí. Vjezd do části ulice Tyršova od křižovatky s ulicí Vnoučkova nebude umožněn. V ulici Tyršova v úseku od křižovatky s ulicí Dukelskou po křižovatku s ulicí Husova bude po celou dobu stavební akce nadále zakázáno zastavení, MIMO ZÁSOBOVÁNÍ v době 6.00 – 19.00 hod. Zhotovitel stavby prodloužil uzavírku a stavební práce na nový termín 1. 8. 2018 – 31. 8. 2018, z důvodu nepředpokládaného vedení sítí ve výkopech inženýrských sítí.

Současně budou v době od 9. 7. 2018 – do 30. 9. 2018 již prováděny stavební práce na pokládce nové dlažby chodníku ulice Tyršova.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz