Náročný program Mol Cupu pokračuje, znojemští fotbalisté si zahrají ve Slavičíně o třetí kolo

(Aktualizováno před )

Druhého kola domácího poháru se znojemští fotbalisté zúčastní již dnes. Během týdne tým čeká už třetí soutěžní zápas, přičemž podruhé během krátké doby v rámci Mol Cupu zajíždí na půdu divizního celku. Ke konci prázdnin se bude jednat o duel ve Slavičíně, kterému aktuálně náleží čtvrtá příčka v Divizi E.

Úvodní zápas letošního domácího poháru odehrálo Znojmo na půdě Kozlovic, které porazilo jednoznačně 4:0. A to i přes skutečnost, že od první minuty dostali příležitost hráči, kteří v dosavadní sezóně příliš minut nenahráli.

Po úspěšném zápase se naši fotbalisté vydávají do Slavičína. Do Zlínského kraje se mimo jiné těší David Helísek, který bude mít o motivaci postaráno. „Mám tam spoustu kamarádů a hodně se tam těším,“ nechal se slyšet zkušený obránce.

Znojemští hráči naposledy v neděli hráli na Žižkově, kde si připsali remízu 1:1. Na tu by rád navázal hlavní trenér Leoš Kalvoda. „Bod z posledního kola je pro hráče povzbuzením. Musíme to potvrdit ve Slavičíně,“ má jasno Kalvoda.

Náš nejbližší soupeř v letošní sezóně hrál čtyři divizní zápasy, ve kterých si připsal tři výhry. V posledním kole ale prohrál v Heřmanicích 2:4. Celkové skóre týmu v lize činí 8:6. Nejlepšími střelci mužstva jsou Žůrek, Školník a Petr Švach, všichni vstřelili dvě branky. Právě Švach je hlavní oporou týmu, v minulosti oblékal dres Zlína či hrával za „B“ Baníku Ostrava.

Slavičín v domácím poháru již odehrál dva zápasy. Předkolo mu na hřišti Luhačovic vyšlo díky penaltám 5:4 (po základní hrací době 1:1), v prvním kole si doma poradil s Luhačovicemi 1:0. Sezóny 2004/2005 a 2010/2011 mu v této soutěži vynesly osmifinále.

Zápas ve Slavičíně začíná v 17:00, v případě remízy bude následovat třicetiminutové prodloužení. Jestli ani v něm by ještě nebylo rozhodnuto, došlo by na pokutové kopy.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz