Na prvním tréninku na ledě se sešlo 25 hráčů, další se připojí

(Aktualizováno před )

Nedělní dopoledne bylo ve znamení prvního tréninku na ledě, kde se trenérské dvojici Čaloun – Machulda hlásilo 25 hráčů. Další hráči se k týmu připojí později.

Úvodní slovo si vzal před tréninkem v kabině Jan Čaloun, který představil hráčům realizační tým, program předzávodního období a pravidla, kterými se hráči budou řídit.

První trénink na ledě vedl Vladimír Machulda. Oba trenéři naznačili, že v letošní sezóně chtějí hrát ofenzivní a agresivní hokej. Cvičení byla zaměřena na střelbu, tečování střel a důraz kolem branky. “Každý z hráčů má stejnou šanci dostat se do základní sestavy pro ligový ročník”, nechal se slyšet Jan Čaloun.

Do přípravy “A” týmu se zapojil také ústecký odchovanec Matyáš Kašek. Po Sebastianovi Dornerovi se připojí do přípravy další junior a to Australan Kale Costa. Všichni hráči jsou si vědomi, že klub dále jedná o případných posilách z extraligy, což znamená, že žádný z hráčů nemá své místo v sestavě jisté.

Sestava na prvním tréninku
Brankáři: Jan Dlouhý, Dominik Groh, Martin Volke.
Obránci: Martin Zdvořáček, Martin Vágner, Jan Látal, Matěj Hes, Jakub Mert, Lukáš Zukal, Marek Mlčoch, Radomír Vaněk, Martin Weinhold.
Útočníci: Jiří Severa, Jaroslav Roubík, Antonín Melka, Lukáš Volf, Daniel Vrdlovec, Ladislav Gengel, David Merta, Milan Davídek, Roman Navarra, Václav Krliš, Martin Tůma, Jakub Planý, Sebastian Dörner, Matyáš Kašek.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz