Na Memoriálu Ládi Vojíře získali starší žáci FK Blansko šesté místo

(Aktualizováno před )

Ani starší žáci po sezóně nezaháleli a vydali se na mezinárodní Memoriál Ládi Vojíře, který se konal v Holicích, Albrechticích a Chvojenci. Blanenští bojovali na hřišti v Holicích v rámci své základní skupiny a i v zápasech o umístění. Nakonec jejich počínání vedlo k pěknému 6. místu ze 13 účastníků.

Blanenští starší žáci vstoupili do turnaje v sobotu ráno proti polskému týmu MOS Strzelce Opolskie, kterému podlehli 0:2. Za hodinku se utkali s domácímí Holicemi, které naopak dokázali 2:0 porazit. Po obědě je čekal souboj se slovenskou Prievidzíí. Jejich týmu nasázeli Blanenští pět branek a s přehledem zvítězili 5:0. Na závěr pětičlenné skupiny změřili síly s Rudolticemi, s nimiž remizovali 2:2.

V nedělních utkáních o 1. – 8. místo nejprve podlehli Chrudimi těsně 0:1. Následně si však poradili s Chotěboří v poměru 2:0. Turnaj Blanenští uzavřeli proti Holicím, s nimiž se utkali již v základní skupině. Bohužel však nedokázali navázat na první utkání a se soupeřem prohráli 0:1.

Celkem se blanenským podařilo vsítit během 6 utkání 11 branek a pouhé 4 inkasovat. Tyto obdržené góly nicméně rozhodovaly v těsných utkáních o celkové umístění.

Vítězem turnaje se stali Prager Boys.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz