Na berounských silnicích se umíralo

(Aktualizováno před )

Včera v podvečernách hodinách řidič mercedesu z neznámých příčin narazil v Hředli na Berounsku do budovy místní restaurace. Náraz byl tak silný, že ho řidič nepřežil.
Přivolaní hasiči museli zaklíněného muže vytáhnout z vozu. V tu chvíli však už byl mrtvý.
Policisté nyní vyšetřují, co předcházelo nehodě.

Další smrtelná nehoda se stala dnes ráno u Záluží, též na Berounsku. Dvaadvacetiletý mladík naboural svou dodávkou na odpočívadle do zaparkovaného kamionu.
„Okolo 6. hodiny ránní nám byla oznámena nehoda dodávky, jejíž řidič naboural zezadu do zaparkovaného kamiónu u čerpací stanice na 36. kilometru dálnice D5,” řekla policejní mluvčí Markéta Johnová.
Zraněného řidiče museli vyprostit z kabiny hasiči, protože byl zaklíněný. Dvaadvacetiletý řidič dodávky na místě zemřel. “Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování,” doplnila mluvčí.
Vyšetřovatelé zatím pracují s variantami, že mladíka přemohl mikrospánek či snad ho postihl nějaký zdravotní problém. Policie nařídila pitvu.

To však nebylo vše, co se týká Berounska a nehod. V Loděnicích v Pražské ulici jiný řidič mercedesu srazil cyklistu, který utrpěl vážná zranění. Do nemocnice ho musel urychleně transportovat vrtulník.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz