Muž se tajně přihlašoval do facebooku své expřítelkyně. Intimní obsah jejích zpráv poté zveřejňoval

(Aktualizováno před )

Žádný rozchod mezi partnery není jednoduchý a neobejde se zpravidla bez výčitek, slz a někdy i naschválností. Toho posledního se držel 29letý muž ze Šumperska, který se nedokázal vyrovnat s rozchodem s přítelkyní a chtěl se jí pomstít.

Protože se mu podařilo odhalit její heslo na facebooku, mohl si pročítat její komunikaci s jinými lidmi, dokonce i zprávy s intimním obsahem. A toho hned využil. „Monitoroval tam veškerou její komunikaci s dalšími lidmi, protože se s rozchodem špatně vyrovnával a chtěl se ženě pomstít. Části komunikací, které vedla s dalšími muži, doplněné o intimní fotografie, si proto vyfotil a uložil na svůj mobilní telefon,“ popsala šumperská policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Muž poté takto ukořistěné záznamy ukazoval kamarádce své bývalé přítelkyně a především je poslal jejímu současnému příteli. „To vše samozřejmě bez vědomí a souhlasu lidí, kteří komunikaci vedli. Nyní je tak obviněn z trestných činů porušení tajemství listin a jiných dokumentů uchovávaných v soukromí a neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací. Za to mu hrozí až tři roky vězení,“ shrnula Vybíhalová.

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz