Mladší žáci FK Arsenal Česká Lípa se zúčastnili halového turnaje v Bělé pod Bezdězem

(Aktualizováno před )

V sobotu zavítali fotbalisté České Lípy do krásné sportovní haly v Bělé pod Bezdězem, aby se zde zúčastnili dalšího halového turnaje mladších žáků. V místní hale se jim vždy dařilo, jednou zde zvítězili, jednou byli stříbrní. Byli tedy plni očekávání, zda navážou na úspěšná vystoupení.

8 týmů bylo rozděleno do dvou skupin, dva nejlepší týmy z obou skupiny hrály o medaile, týmy na třetím a čtvrtém místě hráli o 5. – 8. místo.

Českolipští hráči však tentokrát bohužel nezvládli utkání v základní skupině (spíše výsledkově než herně). Nedokázali v žádném ze tří utkání zvítězit, a to je vyřadilo ze hry o medaile. Ve skupině o 5. – 8. místo se konečně střelecky probudili a vylepšili si tak alespoň částečně reputaci z nepovedené základní skupiny.

Výsledky týmu:

Základní skupina:

FK Arsenal ČL – ŽSK Třemošnice 0:1

Hned na úvod turnaje repríza loňského finále. Možná byli hráči o něco aktivnější, ale gól vstřelil pouze soupeř. Tutovku před koncem utkání neproměnil Petr Benedikt, a tak odchází z palubovky bez bodů.

FK Arsenal ČL – Výběr OFS Mladá Boleslav (2007) 1:1 (Kodeš)

Vyrovnané utkání s výběrem okresu Mladá Boleslav. Do vedení poslal hráče Matěj Kodeš, který úspěšně zakončil brejk týmu. Bohužel vedení neudrželi, vyrovnání je nakonec stálo postup do finálové skupiny.

FK Arsenal ČL – FK Dobrovice 0:0

Oba týmy potřebovali vyhrát, aby uchovaly naděje na postup do finálové skupiny. Přestože byly šance na obou stranách, ani jednomu celku se skórovat nepodařilo.

Skupina o 5. – 8. místo:

FK Arsenal ČL – FC Sporting Mladá Boleslav 2:0 (Bohatý 2)

V tomto utkání již byli českolipští lepším celkem, střelecky se zaskvěl obránce Tomáš Bohatý.

FK Arsenal ČL – FK Dobrovice 3:1 (Kodeš, Benedikt, Rývora)

Podruhé se fotbalisté utkali se stejným soupeřem a tentokrát zaslouženě zvítězili. Škoda, že se střelecky procitli až na konci turnaje.

Sestava Arsenalu:

Chaloupka – Bohatý, Bulíř, Heřmánek, Kodeš, Rývora, Benedikt, Jandík

Vítězem turnaje se stal po zásluze tým FK Neratovice-Byškovice (2006), který své soupeře válcoval a nadělil každému pořádný příděl.

Převzato ODTUD

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz