Mladí hradečtí hokejisté vyměnili lední hokej za in-line a vybojovali na republice bronz

(Aktualizováno před )

Hokejisté Mountfieldu HK ročníku narození 2005 si zpestřili hokejovou přípravu in-line hokejem. Pod hlavičkou hradeckého týmu ILHK Hradec Králové odehráli soutěž mladších žáků. Celkem dvanáct týmů bylo rozděleno do dvou základních skupin. Hradečtí in-line hokejisté svoji skupinu západ ovládli, když ve dvanácti zápasech hned jedenáctkrát vyhráli a připsali si pouze jednu prohru.

Vítězství v základní skupině znamenalo postup na Mistrovství republiky do Přerova. Na tomto závěrečném turnaji kluci vybojovali bronzové medaile za konečné 3. místo, když v semifinále podlehli domácímu Přerovu a v souboji o bronz porazili Hořovice. Z celkového vítězství se radovali in-line hokejisté Zlína.

Třetí místo je skvělým počinem, neboť to byla pro všechny hradecké hráče první zkušenost s in-line hokejem. Ten hráče 8. třídy velice zaujal, všichni si zpestření letní přípravy užili. Navíc ukázali, že to s hokejkou opravdu umí a ani přechod z ledu na kolečka pro ně nebyl žádný problém. A bronzové medaile? Ty byly pro všechny velkou odměnou!

Soupiska Hradce Králové: André Lequin, Jiří Felcman, Adam Bezpalec, Daniel Dunda, Jan Kasal, Dominik Nefe, Pavel Šimek, Jan Vencl, Milan Veselý, Štěpán Zrzavý, Filip Žaba.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz